WYDARZENIA

NAMIOT SFERA  | 26 MAJA – 1 CZERWCA

wydarzenia odnfest

Od 26 maja do 1 czerwca prawie w samym sercu Wrocławia, na Wyspie Słodowej, stanie namiot SFERA, czyli wyjątkowa kawiarnia ze strefą chillout! Będzie otwarta codziennie w godzinach 11:00-22:00.
Będzie można tam odpocząć na leżaku z kubkiem orzeźwiającej lemoniady albo zostać na dłużej i pograć w gry planszowe.
W namiocie SFERA będą się odbywać m.in. różnorodne warsztaty, muzyka na żywo, spotkania z inspirującymi ludźmi i projekcje filmów! A to wszystko oczywiście za FREE w ramach Odnowienie Festival 2019. Spotkamy się?

W tym roku namiot SFERA będzie także jednym z elementów Miesiąca Rodziny organizowanego przez Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego

dokładny rozkład jazdy już niebawem • • •

WSTĘP WOLNY

ORGANIZATOR: Be The Light | Fundacja EXIT | Kościół Kierunek | Kościół Mosty | Steiger Polska | The Gate

CZWARTEK  |  30 MAJA

1

MINIFESTYN DLA DZIECI ARKA KIDS
godz. 10:00-12:00
ul. Stalowowolska 24/26

Razem z Chrześcijańską Szkołą Podstawową „Arka” zapraszamy na pełen tańca i śpiewu minifestyn dla dzieci! W programie przewidujemy fajne gry i nieoczywiste zabawy, konkurencje sportowe i artystyczne ze świetnymi nagrodami, a także tańce i występy – wszystko pod okiem doświadczonych animatorów.

WSTĘP WOLNY

ORGANIZATOR: Szkoła Podstawowa „ARKA”

SŁUCHAJ, MAMO
o zdrowej komunikacji w rodzinie
godz. 18:00-20:00
Art Hotel, Kiełbaśnicza 20, Wrocław

Miłość zamiast krytyki, rozmowa zamiast krzyku. Wierzymy, że rozmowy oparte na miłości, życzliwości i zrozumieniu są kluczem do zdrowych relacji i atmosfery w naszych domach. Na warsztatach nauczymy się, jak budować relacje z dziećmi, w których obie strony mówią szczerze, słuchają uważnie i rozumieją się wzajemnie.

Warsztaty poprowadzi Michał Patynowski - mąż, tata trzech synów, praktyk komunikacji w rodzinie. Jako terapeuta i trener od kilkunastu lat pomaga rodzicom w rozwoju potrzebnych kompetencji rodzicielskich. Współpracuje z fundacjami i stowarzyszeniami zajmującymi się sprawami rodzinnymi.

WSTĘP WOLNY || wymagana rejestracja: misjamama.wdj@gmail.com

ORGANIZATOR: Misja Mama | Wrocław dla Jezusa

Zasób 1-100

SPOTKANIE Z DOBRĄ NOWINĄ
godz. 18:00
Kościół Zielonoświątkowy Dunamis, ul. Miła 7

Wierzymy w realność spotkania z żywym Bogiem i nie raz mogliśmy doświadczyć Jego cudów. Serdecznie zapraszamy na spotkanie, na którym będziemy modlić się o uzdrowienie z chorób.

WSTĘP WOLNY

ORGANIZATOR: Kościół Zielonoświątkowy Dunamis

58793363_2344309802299982_2995356199920074752_n

TWARZĄ W TWARZ – WIECZÓR DLA KOBIET
godz. 18:30
Kamienica pod Aniołami, ul. Kazimierza Wielkiego 31-33

Poruszający monodram w wykonaniu aktorki Cieszki Żółtko. Jego scenariusz zainspirowany został książką Tima Stevensona „The Bema: The story about the Judgement Seat of Christ”. Przejmujący spektakl o tym, co może być w życiu wartością, o przebaczeniu i o tym, jak wiele zostało powierzone nam jako ludziom.

WSTĘP WOLNY || wymagana rejestracja: www.wroclawskieforumkobiet.org/odnfest

ORGANIZATOR: Wrocławskie Forum Kobiet

JEDNOŚĆ

SPOTKANIE „JEDNOŚĆ W RÓŻNORODNOŚCI”
godz. 19:00
Katedralna 4, przed Kościołem Św. Piotra i Pawła

Wrocław to miasto spotkania wielu ludzi, wielu kultur, wielu perspektyw. Chcemy, żeby było też miastem dialogu i wzajemnego zrozumienia. Właśnie dlatego w ramach Odnowienie Festival razem ze Wspólnotą Hallelu Jah zapraszamy na spotkanie "Jedność w różnorodności". Na Ostrowie Tumskim będziemy rozmawiać o jedności i modlić się właśnie o nasze miasto – każdy, kto ma na sercu Wrocław może czuć się zaproszony!

WSTĘP WOLNY

ORGANIZATOR: Wspólnota HALLELU JAH 

Zasób 3-100

UWIELBIENIE W JEDNOŚCI
godz. 19:30
Kościół św. Augustyna, ul. Sudecka 90

Po raz trzeci w ramach Festiwalu Odnowienie zapraszamy na koncert muzyki uwielbienia i modlitwę o miasto, rodziny i mieszkańców Wrocławia. Wierzymy w to, że Bóg kocha miasto Wrocław i zależy mu na pomyślnej przyszłości dla niego.

WSTĘP WOLNY

ORGANIZATOR: Wspólnota DOM BOŻY 

MARTIJN KRALE

KONCERT MARTIJNA KRALE
godz. 20:00
Kościół The Rock, ul. Robotnicza 36-38

Martijn Krale, holenderski frontmen wrocławskiej grupy Frühstück w solowym projekcie. Zapowiada się bardzo przyjemny wieczór. Serdecznie zapraszamy.

WSTĘP WOLNY

ORGANIZATOR: The Rock Kultura

PIĄTEK   31 MAJA

58384516_2891128310912272_5933033742128906240_n

JAK ODNALEŹĆ SWOJĄ PASJĘ
godz. 17.30
Hotel Monopol Wrocław, ul. Heleny Modrzejewskiej 2

Pasja jest tym, co nas napędza, inspiruje i popycha do działania, a życie bez niej jest pozbawione smaku i poczucia sensu. Dlatego serdecznie zapraszamy każdego, kto zmaga się z poczuciem braku celu na spotkanie w Hotelu Monopol. Goście specjalni wydarzenia opowiedzą Wam o poszukiwaniu swojej pasji i odnajdywaniu sensu w codzienności.

WSTĘP WOLNY || wymagana rejestracja: fundacja@miedzyniebemaziemia.pl

ORGANIZATOR: Fundacja Między Niebem a Ziemią

Forum Rozwoju Lidera

FORUM ROZWOJU LIDERA – SŁOWA MAJĄ MOC
18:00-19:30
Sala Wielka Ratusza, Rynek 50

W tym roku po raz kolejny będziemy mieli okazję gościć w panelu dyskusyjnym Prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka wraz z zaproszonymi gośćmi. Chcemy porozmawiać na temat tego, jak przeciwdziałać mowie nienawiści we współczesnym świecie poprzez promowanie postawy życzliwości i otwartości na drugiego człowieka. Mottem spotkania są słowa Martina Luthera Kinga: „Ciemność nie może wypędzić ciemności. Tylko światło może to zrobić. Nienawiść nie może wypędzić nienawiści. Tylko miłość może to zrobić”.

WSTĘP WOLNY || wymagana rejestracja: www.facebook.com/events/297995611130396

ORGANIZATOR: Instytut Rozwoju Złote Jabłko + Wróblewska Business Event

PAKISTAN

JAK POLACY UWALNIAJĄ RODZINY W PAKISTANIE
godz. 18:00
Kościół The Rock, ul. Robotnicza 36-38

Prawdziwa historia opowiedziana przez Agatę i Maćka – polskie małżeństwo, które uratowało z niewoli już 60 dzieci i 17 rodzin z niewolniczych fabryk cegieł w Pakistanie. Poruszająca i dająca do myślenia relacja o systemie współczesnego niewolnictwa.

WSTĘP WOLNY

ORGANIZATOR: Kościół The Rock

Zasób 4-100

RZUĆ WSZYSTKO I… JEDŹ NA MISJĘ!
godz. 18:00
Ewangelikalna Wyższa Szkoła Teologiczna, ul. św. Jadwigi 12

Jeśli interesujesz się tematyką misji, to spotkanie jest dla Ciebie! Poprowadzi je Izabella Szafraniec, szefowa organizacji Kids in Ministry Poland. Opowie o swoich doświadczeniach misjonarki i podróżach misyjnych na całym świecie. Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się więcej szczegółów i ciekawostek na temat misji. Spotkanie będzie miało elementy warsztatu oraz będzie czas na pytania od uczestników, na których czeka również miła niespodzianka!

WSTĘP WOLNY

ORGANIZATOR: Ewangelikalna Wyższa Szkoła Teologiczna

Zasób 1-100

SPOTKANIE Z DOBRĄ NOWINĄ
godz. 18:00
Kościół Zielonoświątkowy Dunamis, ul. Miła 7

Wierzymy w realność spotkania z żywym Bogiem i nie raz mogliśmy doświadczyć Jego cudów. Serdecznie zapraszamy na spotkanie, na którym będziemy modlić się o uzdrowienie z chorób.

WSTĘP WOLNY

ORGANIZATOR: Kościół Zielonoświątkowy Dunamis

O małżeństwie z optymizmem

O MAŁŻEŃSTWIE Z OPTYMIZMEM
godz. 19:00-21:00
Kamienica pod Aniołami, ul. Kazimierza Wielkiego 31-33

Małżeństwo to różnorodność – może być źródłem zarówno pięknych, jak i ciężkich chwil w naszym życiu. O tym, dlaczego warto starać się je budować, opowiedzą Zosia i Tomek Lewandowscy, para małżeńska z wieloletnim stażem. W ten piątkowy wieczór wystąpi również niezwykle utalentowana wokalistka, która jeszcze pod panieńskim nazwiskiem Lewandowska wydała niedawno swoją pierwszą płytę – Marysia Karel, naoczny świadek małżeństwa prelegentów, ich córka.
Dla żadnego uczestnika nie zabraknie kawy, herbaty, ani ciasta – zapowiada się naprawdę klimatyczna atmosfera! Zapewniamy opiekę dla dzieci od 3. do 9. roku życia.

WSTĘP WOLNY || wymagana rejestracja: www.kosciol24.pl/odn

ORGANIZATOR: Kościół Boży w Chrystusie „Nowa Studnia”

SOBOTA   1 CZERWCA

PLENEROWE ŚNIADANIE DLA KOBIET
godz. 10:00-12:00
Wyspa Słodowa

Poranne spotkanie w plenerze, z pysznym jedzeniem, naprawdę dobrą muzyką i w wyśmienitym towarzystwie. To wszystko w jednym miejscu na pięknej Wyspie Słodowej.

WSTĘP WOLNY

ORGANIZATOR: Wrocław dla Jezusa

STREFA DZIECI ODNFEST

STREFA DZIECI ODNFEST
11:00-19:00
Wyspa Słodowa

1 czerwca Wyspa Słodowa zmieni się w największy plac zabaw w mieście! W STREFIE DZIECI ODNFEST dostępne będą dmuchane zjeżdżalnie, zamki do skakania i kochany przez dzieci połykacz w kształcie orki, a także dmuchane rodeo, fabryka sztuki, gry wielkoformatowe oraz specjalna Strefa Rodzica z punktami konsultacyjnymi i miejscem do odpoczynku.

WSTĘP WOLNY

Zasób 6-100

STREFA RODZICA
12:00-19:00
Wyspa Słodowa

Strefa Rodzica to przystań dla Rodziców oraz Opiekunów Dzieci bawiących się w STREFIE DZIECKA na Wyspie Słodowej. W ciągu całego dnia będzie szansa skorzystania z bezpłatnych konsultacji specjalistów z dziedzin psychologii, logopedii, medycyny, dietetyki i gastronomii. Prowadzone będą także interaktywne warsztaty. Wszystko w temacie harmonijnego funkcjonowania rodziny: zdrowie, wychowanie, komunikacja i aktywizacja. Twórczo, profesjonalnie i inspirująco o sprawach zarówno drobnych, jak i poważnych. Oczywiście będzie można tu również po prostu odpocząć.

WARSZTATY:

15:00 „Ćwiczmy dźwięki, ćwiczmy słowa, by kleiła się rozmowa” | warsztat logopedyczny.
15:30, „Poznaj i pokochaj swoje miasto, czyli praktyczne wskazówki, jak zwiedzać z dziećmi".
16:00 „Jak budować szczęśliwą rodzinę”.
16:30 „Jak nauczyć dzieci pewności siebie”.

Po każdym warsztacie będzie możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji specjalistów prowadzących warsztaty.

WSTĘP WOLNY

ORGANIZATOR: Wrocław dla Jezusa + Strefa Radości

KIDZ CLUB

KIDZ KLUB W THE ROCK KULTURA
12:00-14:00
Kościół The Rock, ul. Robotnicza 36-38

Kidz Klub już 1 czerwca w The Rock Kultura! W Dzień Dziecka każde dziecko zasługuje na solidną dawkę dobrej zabawy – w ramach ODNFEST w naszym klubie zrobimy wszystko, aby nikt się nie nudził, a ten specjalny dzień zapisał się w pamięci najmłodszych pod znakiem świetnych wrażeń.

WSTĘP WOLNY

ORGANIZATOR: Kościół Zielonoświątkowy The Rock

5 zmysłów

SENSORYCZNY PARK PIĘCIU ZMYSŁÓW
godz. 12:00-17:00
Park Kolumba (skrzyżowanie ulic Marco Polo i Krzysztofa Kolumba)

Tego dnia zarówno dzieci, jak i dorośli będą mogli pobudzić swoje zmysły i przez chwilę doświadczyć życia inaczej niż naocznie. Uczestnicy będą mogli przejść się ścieżką sensoryczną, poćwiczyć swój dotyk, słuch, węch i smak albo spróbować swoich sił, pokonując niski park linowy.

WSTĘP WOLNY

ORGANIZATOR: Społeczność Chrześcijańska Swojczyce + Grupa YoungStars

Zasób 9-100

UGOTUJ SOBIE ZDROWIE
godz. 12:00
Namiot SFERA na Wyspie Słodowej

Fundacja EXIT zaprasza na wyjątkowe pokazy gotowania. Pod okiem psychodietetyka zrobisz własne kulki mocy, które są nie tylko pyszne ale i zdrowe. Na własne oczy przekonasz się, jak dużo cukru zawierają popularne sklepowe napoje. Spróbujesz zdrowych naparów, puddingu z chia oraz pysznej kurkumowej owsianki. I najważniejsze – wszystkie przepisy zabierzesz ze sobą domu.

WSTĘP WOLNY

ORGANIZATOR: Fundacja EXIT

Strefa Twórczych Dzieci

STREFA TWÓRCZYCH DZIECI
13:00-18:00
Wyspa Słodowa

Z okazji Dnia Dziecka na Wyspie Słodowej organizujemy przestrzeń twórczych zabaw i gier dla zarówno młodszych, jak i starszych dzieci. Z myślą o rozwijaniu kreatywności pociech, przygotowaliśmy zabawy i konkursy z nagrodami, ale nie zapominamy też o atrakcjach dla tych bardziej ruchliwych i energicznych. Zadbamy też o to, żeby rodzice mogli miło spędzić czas.

WSTĘP WOLNY

ORGANIZATOR: Centrum Chrześcijańskie KANAAN + Fundacja KAIROS

Gram bluesa dla Jezusa

„GRAM BLUESA DLA JEZUSA” KONCERT MULTIMEDIALNY
godz. 17:00
Kościół „Dom Modlitwy”, ul. Łukasińskiego 20a

Wybuchowa mieszanka bluesa i gry na skrzypcach na żywo. Wystąpią: Jurek Kuźbik (gitara i śpiew) oraz Adrianna Wojcieszek (skrzypce).

WSTĘP WOLNY

ORGANIZATOR: II Zbór Kościoła Chrześcijan Baptystów „Dom modlitwy”

Zasób 1-100

SPOTKANIE Z DOBRĄ NOWINĄ
godz. 18:00
Kościół Zielonoświątkowy Dunamis, ul. Miła 7

Wierzymy w realność spotkania z żywym Bogiem i nie raz mogliśmy doświadczyć Jego cudów. Serdecznie zapraszamy na spotkanie, na którym będziemy modlić się o uzdrowienie z chorób.

WSTĘP WOLNY

ORGANIZATOR: Kościół Zielonoświątkowy Dunamis

The Grace Card

PROJEKCJA FILMU „THE GRACE CARD” (ŁASKA I MIŁOSIERDZIE)
godz. 19:00
Kościół Zielonoświątkowy Antiochia, ul. Powstańców Śląskich 199

WSTĘP WOLNY

ORGANIZATOR: Kościół Zielonoświątkowy Antiochia

NIEDZIELA | 2 CZERWCA

fb 1
yt 1
in 1